PODMÍNKY A FORMA STUDIA

Škola empatie

nabízí studium Psychofonetiky, tedy metodické empatie (empatie metodicky vyučované).

Forma studia

Základní kurz se skládá z šesti pětidenních „intenzivů“ – seminářů a z třídenního ukončovacího semináře.

Každý výukový den obsahuje čtyři bloky, v nichž se střídají vysvětlení metodiky a duševních jevů, teoretická témata, praktické ukázky, cvičení, osobní a supervizní otázky (podle obsahu konkrétního semináře).

Uzavřená skupina, max. 25 studentů.

První seminář organizujeme i s cílem poskytnout možnost zorientovat se ve formě, průběhu a podmínkách studia. Po prvním setkání se můžete rozhodnout o pokračování studia.

Kurz probíhá v angličtině souběžně s překladem. Semináře budou probíhat zásadně v prezenční formě, nebo případně online (přes Zoomkonferenci), pokud nám situace nedovolí se setkat fyzicky.

Místo studia

Místo pro studium v Čechách bude vybráno na základě našich možností.

V případě většího počtu účastníků z jednoho regionu je možné některé intenzivy dohodnout tak, aby větší počet účastníků dojížděl menší vzdálenost, a též s ohledem na ceny pronájmů konferenčních prostor.

Cena

Cena zahrnuje 33 dní intenzivních seminářů. Nezahrnuje dopravu, ubytování a stravu.

Je možné platit i na splátky, nebo za jednotlivé intenzivy. Při zaplacení celé částky najednou poskytujeme slevu.

Jedná se tedy o platbu za první ročník studia ve výši 4000 eu. Pro platbu v korunách se použije kurz platný v okamžiku zahájení studia.

Zohledňujeme i momentální životní (finanční) situaci, která by v případě hlubokého zájmu o absolvování studia Školy empatie neměla být překážkou. Rozpočet celého vzdělávání je dimenzován na dvacet studentů, v případě, že bude více zájemců (max. 25), může být vytvořena poměrná sleva pro všechny, nebo na základě dohody cílená konkrétní sleva pro jednotlivce.

Termíny

Doba trvání celého prvního ročníku je 13 až 14 měsíců. Jednotlivé intenzivy se odehrávají ve zhruba dvouměsíčních cyklech a jejich termíny jsou vždy dopředu stanovené.

V případě Vašeho zájmu Vás budeme informovat o termínu prvního intenzivu, po kterém se ještě můžete rozhodnout, jestli je celoroční studium metodické empatie pro vás.

Podmínky přijetí

  • Věk minimálně 25 let
  • přiměřené psychické a fyzické zdraví